KASUTAMISJUHISED

Soovitav alates kolmandast eluaastast. Ärge asetage trööstiplaastrit otse lahtisele haavale, selleks puhuks on meil haavaplaastrid.

HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD

Katke alati lahtine haav enne trööstiplaastri kasutamist haavaplaastriga.

Babblarna keelearendus

Babblarna värvikas seltskond, kes on vallutanud Rootsi laste südamed. Aga nad on palju enamat, kui lihtsalt vahvad tegelased vaid hästi läbimõeldud ja tõhus vahend lapse keele arendamiseks. Nendega mängides ja nende nimesid korrates arendavad lapsed oma keelt. Babblarna keelearendust on Rootsi eelkoolides keeleõpetuse lahutamatu osana kasutatud juba üle 8-aasta.

Iga Babblarna tegelaskuju räägib oma keelt: Babba räägib Babbishit ja Diddi räägib Diddishit – aga erinevatest keeltest hoolimata saavad nad teineteisest aru. Babblarna “babble” kõlab meloodiliselt, mille abil on võimalik last julgustada sarnaselt häälitsema. Niimoodi on võimalik kõnet õpetada, ilma päris sõnu kasutamata. Kõne ja keele õpetamine ilma reaalseid sõnu kasutamata on paljudele lastele abivahend, eriti neile, kellel on raskusi oma keele arendamisega.

Mõne lapse jaoks pakub Babblarna tõelist ja praktilist abi, samas kui teiste jaoks on nad „lihtsalt” nauditavad ja lõbusad tegelased. Kõik lapsed armastavad Babblarnat!

Armastatud tegelased on jõudnud televiisorisse, raamatutesse, muusikaliks ja loomulikult ka Cuddlings plaastriteks.

BABBA

Babba on väga jutukas – talle meeldib muinasjutte lugeda ja igasuguseid asju arutada. Babba on vapper ja võtab meeleldi juhtpositsiooni.

BIBBI

Bibbi on vaikne ja hästi ettevaatlik. Ta uurib asju ja mõtiskleb palju. Bibbi armastab mõistatusi ja puslesid.

BOBBO

Bobbo on energiline ja temperamentne. Ta ei oska kaua tige olla ja unustab viha kiirelt. Bobbo armastab palju liikuda, tantsida ja talle meeldib seigelda.

DADDA

Dadda on impulsiivne ja talle meeldib kaisutada. Ta armastab õues erinevaid asju avastada, jälgida, puudutada ja jäljendada.

DIDDI

Diddi keerleb mööda ilma ringi nagu tuuleiil – julgelt ja kiirelt. Talle meeldib hüpata ja kiikuda ning hästi värvilisi pilte joonistada.

DODDO

Doddo on rahulik ja stabiilne. Ta paneb alati teiste tundeid tähele ja ta armastab laulda.