KASUTAMISJUHISED

Soovitav alates kolmandast eluaastast. Ärge asetage trööstiplaastrit otse lahtisele haavale, selleks puhuks on meil haavaplaastrid.

HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD

Katke alati lahtine haav enne trööstiplaastri kasutamist haavaplaastriga.

Cuddlings trööstiloomade imevõimed

Cuddlings on 2011. aastal Rootsis asutatud ettevõte, mille eesotsas on tootearendaja ja leiutaja Shama Persson 💕

MAMSI

Mamsi on roheline karu, kellele meeldib lilli istutada, küpsetada ja tal on maagiline põll. Ta on mõnus ja pehme ning Sa võid alati talle sülle istuda. Ta kuulab Sind hoolega, eriti siis, kui sa oled kurb või hirmunud. Kalli-kalli!

Sa võid Mamsiga rääkida kõigest, sest tema ei karda kedagi ega midagi. Mamsi teab, et lastel on vahel hirmud – lase rohelisel karul end lohutada!

SINIBERT

Sinibert on panter. Ta armastab vett ning tema suurimaks sooviks on olla kala. Ta on pehme ja julge ning ta armastab Sind oma õlgadel kanda. Ta on alati valmis Sulle oma abikäe ulatama. Kalli-kalli!

Sinibert ei karda süsti ega hambaarsti – ka haige ei karda ta olla. Aga ta teab, et lastel on vahel hirmud – Sinibert lohutab Sind, kui oled haiget saanud või pead arstile minema.

LILLY ADORIA ROOSA

Lilly Adoria Roosa on põrsas. Ta on ümar ja roosa ja imekaunis… ning maailma parim sõber! Ta armastab Sind ja peab Sind parimatest parimaks. Prillid ja hambabreketid on Lilly arvates kõige ägedamad ehted ning kõik teistsugune on tema jaoks põnev. Kalli-kalli!

Lilly jaoks on kõik täiuslikud täpselt sellistena nagu nad on. Ta ei karda erineda aga mõistab, et lastel on vahel hirmud. Lilly Adoria Roosa lohutab Sind, kui kardad erineda või Sind narritakse või Sind on mängudest kõrvale jäetud.

AHVI PAHVI

Ahvi Pahvi on ahvipärdik. Ta on kollane, pehme ja ta armastab puude otsas ronida – tal on raskusi paigal püsimisega. Ahvi Pahvile meeldib päike ja ka pimedus, sest siis on päikesel mida valgustada. Ahvi Pahvi viib Sind alati lõbusatele seiklustele. Kalli-Kalli!

Ahvi Pahvi teab, et pimedas ei muutu mitte midagi, sest pimedus on pehme, soe ja sõbralik. Lastel on vahel hirm pimeduse ees – siis tuleb Ahvi Pahvi oma pehme karvaga ja lohutab Sind.

SIIN & SEAL

Siin ja Seal on jänkukoerad. Nad ei tea, kuhu nad lähevad aga nad otsivad koguaeg midagi, mida on ära kaotanud. Nad on pehmed ja lahked ning sõbrad kõikide loomadega. Ämblikud, kassid, ussid ja linnud… Siin ja Seal armastavad neid kõiki. Kalli-kalli!

Siin ja Seal koguvad asju ja neil on kõige suurem ÜHE asja kogu, sest nad unustavad koguaeg ära, mida nad koguvad. Nad lohutavad Sind, kui kardad loome, kolle või erinevaid asju nagu näiteks tolmuimeja.